








-
Характеристики Перфоратор прямий APRO 3,5 Дж, 1050 В, SDS+, 1050H, кейс
Артикул 896228 Максимальний обіг 0-1300 об./хв. Режими Свердління/удар/свердління з ударом Регулювання обертів Без регулювання обертів Тип патрона SDS-plus Кількість ударів до 5100 уд./хв Тип двигуна Щітковий Клас захисту IP20 Довжина кабелю 4 м Напруга мережі 230 В / 50 Гц Максимальний діаметр свердління сталі 13 мм Максимальний діаметр звіряння деревини 30 мм Аналоги 063661,063659,063674,077772,079114,063662,086807,086808 Гарантійний термін 36 місяців Вага, кг 5,4 Макс. потужність до 1050 Вт Енергія удару до 3.5 Дж Вібраційне навантаження 14 м/с Максимальний діаметр звіряння бетону 28 мм
-
Вибір професіонала

Енергія й потужність
1050 H від бренда APRO має силу удару в 3,5 джоулів. Має підтримку SDS + патрона. Інструмент досягає 5100 ударів за хвилину та, якщо немає навантаження, досягає 1300 обертів на хвилину. Максимальна потужність інструмента становить 1050 Вт.
Комплектація
До комплекту до нього входить брендовий кейс ТМ APRO, завдяки якому Ваш інструмент завжди буде в належному стані та надійно захищений від зовнішнього впливу. До комплектації також входить обмежувач глибини, 3 бури (6/8/10 мм) типу SDS +, що забезпечують надійну фіксацію. Також у кейсі ви знайдете передню допоміжну ручку, долото та піка.


Переваги професіоналів
До чималих переваг для профі свого діла можна віднести швидкозатискний патрон, досить широкий шнур, завдовжки в 4 м, обмежувач глибини та реверс, який дає змогу однаково ефективно працювати в обох напрямках.
Безпека передусім
Перфоратори APRO обладнані захисною муфтою, яка дає змогу Вам захиститися від травм у разі, якщо обладнання дасть збій і почне клинути. Отже, робота стає безпечнішою. Також корпус інструмента має в асортименті кнопку блокування увімкнення, яка унеможливлює випадкове натискання кнопки "спуску".


Зручність і комфорт
Інструмент, обладнаний регулятором обертів, який дає змогу досить швидко підібрати необхідну обертову частоту для комфортної роботи. Перфоратор має зручні прогумовані ручки, що забезпечують надійну посадку та фіксацію в руках професіонала.
| Стан | Новий |
| Вага | 5.4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Реверс | Так |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальна сила удару | 3.5 Дж. |
| Режими роботи | Свердління з ударом|Довбання (удар)|Свердління |
| Максимальна кількість ударів | 5100 уд/хв |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |