








-
Характеристики Дриль-шурупокрут, швидкознімання APRO 20 В, 2 А, 20DC, 2 АКБ, ЗП, кейс
Артикул 895031 Діаметр патрона 0.8-10 мм Ємність акумулятора 2 А/г Тип двигуна Щітковий Клас захисту IP20 Аналоги 082707,063665,082706,082708,063668,063667,078557,078539 Кількість швидкостей 2 Гарантійний термін 36 місяців Вага, кг 3,4 кг Напруга акумулятора 20 B Технологія акумуляторних елементів Li-Ion Максимальний крутний момент до 40 Нм Кількість об. хол. ходу 0-450/0-1600 об/хв Ступінь крутного моменту 25+1 Вібраційне навантаження 2,4 м/с
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |