






Довжина: 125;
Ширина: 125;
Висота: 2;
Упаковка: 100;
АБЦ: A;
КратностьЦены: 1;
Вага: 0.116;
Розмір: 125 мм;
Діаметр внутрішній: 22,2;
Матеріал: Сталь TF16;
Напрямок обертання: 5;
Кількість зубів: 40;
Напайки: ВК8;
Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/14l1srR-fdPeX0Ri-5lKTm1jvDWI9M6vY/view;
Посилання на сертифікат: https://drive.google.com/file/d/14l1srR-fdPeX0Ri-5lKTm1jvDWI9M6vY/view;
| Стан | Новий |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Вид обробки | Чистий рез|Швидкий різ |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Товщина | 1.2 мм |
| Кількість зубів | 30 |