







Довжина: 220;
Ширина: 160;
Висота: 15;
Упаковка: 100;
АБЦ: A;
КратностьЦены: 1;
Вага: 0.25;
Напрямок обертання: 5;
Серія: PRO;
Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/14l1srR-fdPeX0Ri-5lKTm1jvDWI9M6vY/view;
Посилання на сертифікат: https://drive.google.com/file/d/14l1srR-fdPeX0Ri-5lKTm1jvDWI9M6vY/view;
| Стан | Новий |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Сталь |
| Товщина | 3 мм |
| Кількість зубів | 14 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |