





-
Характеристики Лобзик электрический APRO J1000
Артикул 899181 Максимальні оберти 0-3500 об./хв. Регулювання обертів З регулюванням обертів Тип двигуна Щітковий Клас захисту IP20 Довжина кабелю 4 м Кут пропилу, градусів 0 - 45 Лазерний маркер Не має Маятниковий хід 3 положення Напруга мережі 220 (±20%) Рівень шуму Lpa 83 дБ(А) Lwa 94 дБ(А) Аналоги 078819,078820,063670,085920,086818 Номінальна потужність 750 Вт Гарантійний термін 36 місяців Вага, кг 2,3 Макс. потужність до 1000 Вт Робоча потужність 900 Вт Глиб. пропила: дерево 80 мм Глибина пропила: метал 10 мм Тип кріплення полотна/оснастки Швидкозмінний Вібраційне навантаження 9,01 м/с 2 Можливість підключення до пилососу Має
| Стан | Новий |
| Вага | 2.3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Маятниковий хід | Так |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Лазерний маркер | Ні |