








-
Характеристики Машина шлифовальная угловая 150/1500 (болгарка) APRO
Артикул 899009 Посадковий діаметр 22,23 Діаметр диска 150 мм Номінальна напруга змінного струму 220-240 V Регулювання обертів Без регулювання обертів Різьблення шпинделя М14 Тип двигуна Щітковий Клас захисту IP20 Довжина кабелю 3 м Максимальна частота, об/хв 8 500 Плавний пуск Не має Номінальна потужність 1300 Вт Гарантійний термін 36 місяців Вага, кг 3,5 Макс. потужність до 1500 Вт Робоча потужність 1200 Вт Захист від випадкового включення Не має Вібраційне навантаження a h, AG 5,62 м/с 2 a h, DC 1,5 м/с 2
| Стан | Новий |
| Вага | 3.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |