







Характеристики Зарядний пристрій APRO 20 В, 2-4 А, FC20
| Артикул | 895571 |
| Струм | 2.4A |
| Ємність акумулятора | Power E system |
| Клас захисту | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Гарантійний термін | не передбачено виробником |
| Вага, кг | 0,45 |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
-
Вибір професіонала

Максимальна сумісність
Зарядний пристрій FC 40 від ТМ APRO являє собою зарядний пристрій під Li-Ion батарею напругою 20 V і ємністю 2 і 4 А/год. Перевага полягає в тому, що пристрій має сумісність із двома типами батарей.
Надійність і зручність
Зарядний пристрій має двоступеневий рівень захисту, який передбачає й не допускає такі поширені проблеми, як перегрівання і коротке замикання.


Швидкісні показники
FC 40 може похвалитися досить високими показниками заряду батареї. Пристрій дає змогу заряджати акумулятори різної ємності з такою швидкістю:
- батарея 2020 В — 60 хв;
- батарея 2040 В — 120 хв;
| Стан | Новий |
| Тип | Сетевой |
| Призначення | Универсальное |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Вид | Зарядное устройство |
| Струм заряду | 2.4 А |
| Номинальная сила тока | 2.4 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |