








-
Характеристики Дриль-шурупокрут безщітковий APRO 20 В, 2 А, 20DB, 2 АКБ, ЗП, кейс
Артикул 895033 Діаметр патрона 2-13 мм Ємність акумулятора 2 А/г Тип двигуна Безщітковий Клас захисту IP20 Аналоги 063665,063666,082707,082706,082708,063668,063667,078557,078539 Кількість швидкостей 2 Гарантійний термін 36 місяців Вага, кг 3,8 Напруга акумулятора 20 B Технологія акумуляторних елементів Li-Ion Максимальний крутний момент до 70 Нм Кількість об. хол. ходу 0-550/0-2100 об/хв Ступінь крутного моменту 21+1 Вібраційне навантаження 2,5 м/с
-

Безщітковий електродвигун
20DB — найпопулярніша модель у лінійці завдяки сучасному безщітковому двигуну, який забезпечує на 25% більшу потужність, порівнюючи зі щітковими аналогами, і неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. LED-підсвітка гарантує комфортну роботу в темних зонах: світловий потік точно спрямований на робочу зону, зберігаючи точність і знижуючи навантаження на очі.
Індикація заряду й ергономіка
Система індикації заряду дає змогу постійно контролювати рівень енергії та планувати робочу годину без непередбачених перерв. Ергономічна форма корпусу та прогумоване покриття ручки забезпечують комфорт під час тривалої роботи, зменшують вібрацію й гарантують надійне захоплення. LED-підсвітка та зручне розміщення елементів борботи Інструмент практичним і точним навіть у важкодоступних місцях.


Надійність інструмента
Дрилі-шурупокрути APRO обладнані магнітною смугою на корпусі, яка дає змогу завжди тримати під рукою біти, саморізи та інші дрібні елементи. Це підвищує ефективність роботи та робить інструмент ще зручнішим у використанні. Міцний корпус і якісна фіксація обладнання гарантують довговічність і стабільну роботу навіть у разі інтенсивних навантажень.
Lithion — заряд енергії
Серцем інструмента є Li-Ion акумулятор 20 В ємністю 2 А·год, який забезпечує стабільну роботу для побутових і професійних завдань. Вся лінійка інструментів 20 В сумісна з одним акумулятором, що дає змогу швидко змінювати вигляд робіт, заощаджувати на додаткових батареях і працювати без перерв і компромісів у продуктивності.

| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Вага | 3.8 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2100 об/хв |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 2 мм |
| Реверс | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний крутний момент | 70 H*m |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кількість ступенів затяжки | 13 |