






Характеристики Минипила аккумуляторная MS 20 (без АКБ без ЗУ) APRO
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Довжина шини | 156 мм |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 2 кг |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Швидкість ланцюга | 5 м/с |
| Артикул | 895642 |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |